-8° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

VE ÖMERALP TEDAVİSİ İÇİN DUBAİ’DE

Çankırı’mızın evladı, SMA hastası Ömeralp Kader için tüm Çankırı seferber olmuştu. Çevre illerin ardından tüm yurda yayılan yardım kampanyası, konserlerle kermeslerle hızlandı ve nihayet Ömeralp’in tedavisi için gereken para toplandı. Geçtiğimiz ay kampanyanın tamamlanmasıyla başlayan süreç dün akşam Ömeralp ve ailesinin Dubai’ye uçmasıyla sona erdi. Evet Ömeralp Kader, tedavisi için çıktığı yolun sonuna geldi. Dubai’deki […]
Çankırı - 16 Ekim 2022 19:30 A A

Çankırı’mızın evladı, SMA hastası Ömeralp Kader için tüm Çankırı seferber olmuştu. Çevre illerin ardından tüm yurda yayılan yardım kampanyası, konserlerle kermeslerle hızlandı ve nihayet Ömeralp’in tedavisi için gereken para toplandı. Geçtiğimiz ay kampanyanın tamamlanmasıyla başlayan süreç dün akşam Ömeralp ve ailesinin Dubai’ye uçmasıyla sona erdi.

Evet Ömeralp Kader, tedavisi için çıktığı yolun sonuna geldi. Dubai’deki hastaneye sağ salim varan Ömeralp ve ailesinin herkese selamları var. Bundan sonraki süreçte Ömeralp’in tedavisine başlanacak. Türkiye’de bulunmayan Zolgen SMA isimli ilaç Ömeralp’e uygulanacak, bunun sonrasında Ömeralp bir süre hastanede tedavi görecek ve sonunda dualarımızla Ömeralp Kader sağlığına kavuşacak ve Türkiye’ye sağlığına kavuşmuş bir şekilde dönecek inşallah.

Çankırı - 19:30 A A
BENZER HABERLER