Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

VALİLİK MAKAM ARACI GELİN ARABASI OLDU

Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar’ın makam aracı, Zuhal ve Gökhan Akman çiftinin gelin arabası oldu. Düğün günü süslenen Mercedes Vito marka gelin arabasıyla düğün salonuna giden genç çiftin düğün törenine Vali Mustafa Fırat Taşolar eşi Didem Taşolar da katıldı. Vali Taşolar, Zuhal ve Gökhan Akman çifti ile karşılaştıklarında gelin arabası olarak makam aracını kullanabileceklerini söyledi. […]
Çankırı - 16 Ekim 2023 17:12 A A

Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar’ın makam aracı, Zuhal ve Gökhan Akman çiftinin gelin arabası oldu. Düğün günü süslenen Mercedes Vito marka gelin arabasıyla düğün salonuna giden genç çiftin düğün törenine Vali Mustafa Fırat Taşolar eşi Didem Taşolar da katıldı.

Vali Taşolar, Zuhal ve Gökhan Akman çifti ile karşılaştıklarında gelin arabası olarak makam aracını kullanabileceklerini söyledi. Düğün günü geldiğinde de verdiği sözü yerine getiren Vali Taşolar, Mercedes Vito marka makam aracını süslettirerek genç çift için hazırlattı. Düğün saati yaklaştığında damat Gökhan Akman, bundan sonraki hayatını birlikte geçireceği eşi Zuhal Akman’ı evinden alarak düğün salonuna bu araçla götürdü.

Vali Taşolar ve eşi, katılımlarıyla sürpriz yaptıkları düğün töreninde Zuhal ve Gökhan Akman çiftini tebrik ederek mutluluklar diledi. Vali Taşolar’ın jesti karşısında duygusal anlar yaşayan genç çift ise Vali Taşolar’a minnettarlıklarını dile getirerek kendisine teşekkür ettiler.

Olay 18 ailesi olarak biz de genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyor, Vali Taşolar ve eşine duyarlılıklarından dolayı teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz…

 

Çankırı - 17:12 A A
BENZER HABERLER