-3° Hafif kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

VALİLİK HALK GÜNÜ TOPLANTISI YARIN YAPILACAK

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı halkının sorunlarını, dertlerini, sıkıntılarını, şikayet ve taleplerini dinlemek ve çözüm bulabilmek amacıyla Halk Günü Toplantıları düzenliyor. Bu ayki Halk Günü Toplantısı da 2 Eylül Cuma günü (yarın)  saat 10:00’da Çankırı Valilik binasında bulunan Birlik Salonu’nda düzenlenecek. Konu hakkında Valilik tarafından yapılan açıklama şu şekilde: “Valiliğimizce, vatandaşlarımızla doğrudan temas kurmak suretiyle […]
Çankırı - 1 Eylül 2022 14:15 A A

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı halkının sorunlarını, dertlerini, sıkıntılarını, şikayet ve taleplerini dinlemek ve çözüm bulabilmek amacıyla Halk Günü Toplantıları düzenliyor. Bu ayki Halk Günü Toplantısı da 2 Eylül Cuma günü (yarın)  saat 10:00’da Çankırı Valilik binasında bulunan Birlik Salonu’nda düzenlenecek.

Konu hakkında Valilik tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“Valiliğimizce, vatandaşlarımızla doğrudan temas kurmak suretiyle toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşabilmek, vatandaşlarımızın talep ve şikayetleri doğrultusunda gerekli değerlendirmeleri yapabilmek amacıyla 02.09.2022 Cuma günü saat 10:00’da Valiliğimiz Birlik Toplantı Salonunda “Halk Günü Toplantısı” yapılacaktır.

Halkımıza saygıyla duyurulur.”

Çankırı - 14:15 A A
BENZER HABERLER