13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

VALİLİK BİNASI KORONAVİRÜSE KARŞI DEZENFEKTE EDİLDİ

Valilik binamızda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını önlemleri kapsamında dezenfekte işlemi yapıldı. Valiliğimiz tarafından kamuoyuna açıklanan tedbirler kapsamında Hükümet Konağının Valilik bloğunda ve sosyal tesislerde dezenfekte çalışmaları yapıldı. Bina içinde yer alan odalar, koridorlar, salonlar, bekleme alanları, çay ocakları, tuvaletler, lavabolar, mescitler, depolar, sistem odaları, klima ve santral odaları, kazan daireleri, nizamiye ve polis noktaları […]
Çankırı - 16 Mart 2020 14:10 A A

Valilik binamızda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını önlemleri kapsamında dezenfekte işlemi yapıldı.
Valiliğimiz tarafından kamuoyuna açıklanan tedbirler kapsamında Hükümet Konağının Valilik bloğunda ve sosyal tesislerde dezenfekte çalışmaları yapıldı. Bina içinde yer alan odalar, koridorlar, salonlar, bekleme alanları, çay ocakları, tuvaletler, lavabolar, mescitler, depolar, sistem odaları, klima ve santral odaları, kazan daireleri, nizamiye ve polis noktaları tek tek ilaçlanarak dezenfekte edildi. Valilik bloğunun yanı sıra yeni hükümet konağında bulunan bütün müdürlükler ve birimlerde de dezenfekte çalışmaları yapıldı.
Koronavirüs (Kovid-19) tehlikesine karşı özel kıyafetli ve maskeli ekiplerce yapılan dezenfekte çalışmalarına Valilik personeli de eşlik etti.

Çankırı - 14:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.