Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ’DAN ŞEHİT AİLELERİ VE İL JANDARMAYA BAYRAM ZİYARETİ

      Vali Abdullah Ayaz, Ramazan Bayramı nedeniyle önce şehit ailelerini ziyaret etti, ardından da İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek burada görevli askerlerle bayramlaştı.       İlk olarak Şehit J. Astsb. Üçvş. Serdal Uyanık’ın Ilgaz ilçemize bağlı Yuvasaray köyündeki ailesini ziyaret eden Vali Ayaz, daha sonra Şehit Uyanık’ın kabrini de ziyaret ederek dua […]
Çankırı - 14 Mayıs 2021 07:26 A A
      Vali Abdullah Ayaz, Ramazan Bayramı nedeniyle önce şehit ailelerini ziyaret etti, ardından da İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek burada görevli askerlerle bayramlaştı.
      İlk olarak Şehit J. Astsb. Üçvş. Serdal Uyanık’ın Ilgaz ilçemize bağlı Yuvasaray köyündeki ailesini ziyaret eden Vali Ayaz, daha sonra Şehit Uyanık’ın kabrini de ziyaret ederek dua etti. Ziyarette Vali Ayaz’a Ilgaz Kaymakamı Osman Uğurlu da eşlik etti. Ardından il merkezinde ikamet eden Şehit Sözleşmeli Er Olcay Çelik’’in ailesini de ziyaret eden Vali Abdullah Ayaz, şehidimizin ailesinin Ramazan Bayramını kutladı. Ziyaretlerde şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okunup dualar edildi.
     Şehit ailelerinin ardından İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Vali Ayaz, burada İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek tarafından karşılandı. Vali Ayaz, bayramı ailelerinden uzak geçiren askerlerle bir araya gelerek bayramlarını kutladı. Askerlerle bir süre sohbet eden Vali Ayaz, ailelerine de selamlarını iletti. Vali Abdullah Ayaz, bayramlaşmanın ardından İl Jandarma Komutanlığı’ndan ayrıldı.
Çankırı - 07:26 A A
BENZER HABERLER