13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ’A PTT’NİN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ZİYARETİ

      Çankırı PTT Başmüdürü Recep Öztürk ve beraberindeki heyet, PTT’nin kuruluşunun 180. Yıldönümü nedeniyle Vali Abdullah Ayaz’a ziyaret gerçekleştirdiler. Valilik makamında gerçekleşen ziyarette PTT Başmüdürü Öztürk, kendilerini kabul ettiği için Vali Ayaz’a teşekkür ederek, PTT’nin kurulşunun 180. Yılı anısına gerçekleştirilecek olan etkinlikler ve PTT’nin çalışmaları hakkında detaylı bilgi verdi. Ziyaretlerinden dolayı PTT Başmüdürü […]
Çankırı - 23 Ekim 2020 16:05 A A
      Çankırı PTT Başmüdürü Recep Öztürk ve beraberindeki heyet, PTT’nin kuruluşunun 180. Yıldönümü nedeniyle Vali Abdullah Ayaz’a ziyaret gerçekleştirdiler.
Valilik makamında gerçekleşen ziyarette PTT Başmüdürü Öztürk, kendilerini kabul ettiği için Vali Ayaz’a teşekkür ederek, PTT’nin kurulşunun 180. Yılı anısına gerçekleştirilecek olan etkinlikler ve PTT’nin çalışmaları hakkında detaylı bilgi verdi.
Ziyaretlerinden dolayı PTT Başmüdürü Recep Öztürk ve heyetine teşekkür eden Vali Abdullah Ayaz, ülkemizde haberleşmenin öncüsü olan PTT’nin toplum hayatında önemli bir yeri olduğuna işaret etti. PTT’nin kuruluş yıldönümünü tebrik eden Vali Ayaz, Başmüdür Öztürk ve PTT çalışanlarına görevlerinde başarılar diledi.
Çankırı - 16:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.