16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ YAKINKENT ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Vali Abdullah Ayaz bugün de Yakınkent Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret etti. Ziyaretlerde Vali Ayaz’a İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız ile Yakınkent OSB Müdürü Ahmet Usta eşlik etti. İlk olarak Sumitomo Rubber AKO Lastik fabrikasını ziyaret eden Vali Ayaz fabrikanın üretim tesislerini gezdi. Üretim faaliyetleri hakkında Fabrika CEO’su Toshihiko Komatsu’dan ayrıntılı […]
Çankırı - 24 Haziran 2021 19:50 A A

Vali Abdullah Ayaz bugün de Yakınkent Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret etti. Ziyaretlerde Vali Ayaz’a İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız ile Yakınkent OSB Müdürü Ahmet Usta eşlik etti.

İlk olarak Sumitomo Rubber AKO Lastik fabrikasını ziyaret eden Vali Ayaz fabrikanın üretim tesislerini gezdi. Üretim faaliyetleri hakkında Fabrika CEO’su Toshihiko Komatsu’dan ayrıntılı bilgi alan Vali Ayaz, fabrikada üretilen lastiklerin test edilmesi amacıyla getirilen yarış arabalarını inceledi.

Daha sonra Alpin Çorap Fabrikasına geçen Vali Ayaz, yetkililerle görüşerek üretim faaliyetleri hakkında bilgi aldıktan sonra yapım işleri sona eren personel sosyal tesislerini yerinde gördü.

Ziyaretlerine; Prizma Medikal Sağlık Hizmetleri İşletme Şantiyesi, OSB Doğalgaz istasyonu, Teknokent Şantiyesi, Doğan Tel Örgü İşletme Şantiyesi ve Abdulkadir Özcan (AKO) Akü İşletmesi ile devam eden Vali Abdullah Ayaz, yetkililerle görüşerek bilgi aldı.

Çankırı - 19:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.