reklam
reklam
DOLAR32,2701% 0.07
EURO35,0193% -0.07
STERLIN41,2593% 0.05
FRANG35,3849% 0.11
ALTIN2.446,02% -0,04
BITCOIN68.860,260.125
reklam

VALİ AYAZ: “VAK ARTIŞINA HEP BERABER DUR DİYELİM”

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, ilimizde hızla artan koronavirüs vakalarına karşı vatandaşları uyardı. Vali Ayaz sosyal medyadan yaptığı paylaşımda;

Maalesef vaka sayımız her geçen gün artıyor. Bu artışla beraber hastane yükümüz ve vefatlarımız da artmakta. Lütfen kalabalık ortamlardan uzak duralım, misafirliklerimizi erteleyelim, virüse davetiye çıkarmayalım.

#COVID19 vaka artışına hep beraber “DUR!” diyelim… Ev ziyaretlerine, akraba ziyaretlerine ara verelim. Daha az hareket edip temastan kaçınalım. #Maske , #Mesafe ,  #Temizlik kurallarına riayet edelim…   #SağlıkİçinHepimizİçin #BirazDahaSabır ” diye halka seslendi. Vali Ayaz yayınladığı video paylaşımında ise şunları söyledi:

“Kıymetli  Çankırılılar, ilimizdeki vaka artışı maalesef artmaya devam etmektedir. Bu durum son günlerde hastanemize de yansımaya başladı. Bu sebeple tüm hemşerilerimden bu süreçte maske mesafe temizlik kurallarına riayet etmelerini istiyorum.

Ancak özellikle sizlerden en büyük isteğimiz daha az hareket ve temasta bulunmanız. Bu süreçte gereksiz her türlü ziyaretten kaçınalım her türlü temastan kaçınalım. Misafir kabul etmeyelim, misafirliğe gitmeyelim. Anne, baba, büyükanne , büyükbaba gibi büyüklerimizi bir süre daha ziyaret etmeyelim. Ve hep beraber bu vaka artışına dur diyelim. Hem sağlık çalışanlarımıza hem de bizlere yardımcı olalım hep beraber.

Şimdiden hepinize gayretleriniz, sabrınız ve bizlere yardımlarınız için teşekkür ederim.

#SağlıkİçinHepimizİçin  #SabrınSonuSelamet 

reklam

YORUM YAP