13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ: “TEDBİRLERE MUTLAKA UYALIM”

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, son günlerde hızla artış gösteren koronavirüs vakaları nedeniyle herkesin daha dikkatli olmasını, Temizlik-Maske-Mesafe kuralına mutlaka uyulmasını ve kalabalık ortamlara girmekten kaçınılmasını istedi. “Son 3 haftada 45 vatandaşımız koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Hastanemizde de durum iyi değil.” diyen Vali Ayaz şöyle devam etti: “Arkadaşlarımızla birlikte salgın sürecindeki gelişmeleri ve ilçelerimizdeki durumu değerlendirdik. […]
Çankırı - 19 Kasım 2020 22:42 A A

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, son günlerde hızla artış gösteren koronavirüs vakaları nedeniyle herkesin daha dikkatli olmasını, Temizlik-Maske-Mesafe kuralına mutlaka uyulmasını ve kalabalık ortamlara girmekten kaçınılmasını istedi. “Son 3 haftada 45 vatandaşımız koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Hastanemizde de durum iyi değil.” diyen Vali Ayaz şöyle devam etti:

“Arkadaşlarımızla birlikte salgın sürecindeki gelişmeleri ve ilçelerimizdeki durumu değerlendirdik. Son iki haftada ilçelerimizde çok ciddi vaka artışı oldu ve bu artış devam etmekte. En önemli sebepte yapılan ziyaretler. Lütfen misafir kabul etmeyelim ve misafirliğe gitmeyelim.”

Çankırı - 22:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.