reklam
reklam
DOLAR32,1920% 0.01
EURO34,9349% 0.12
STERLIN41,0825% 0.09
FRANG35,1997% 0.16
ALTIN2.411,49% -2,04
BITCOIN67.408,22-3.647
reklam

VALİ AYAZ SEVİNDİ TARIM MAKİNALARI VE KORGUN OSB’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

Vali Abdullah AYAZ, 16 Şubat Pazartesi günü (dün) ilimizde uzun yıllardır römork ve su tankeri alanında faaliyet gösteren Sevindi Tarım Makinaları işletmesini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Vali Abdullah AYAZ, işletme sahibi ve aynı zamanda bir süre önce yakalandığı koronavirüse yenik düşerek aramızdan ayrılan Çankırı’nın sevilen siması Mustafa SEVİNDİM’in de kardeşi olan Ömer Faruk SEVİNDİM ile yetkililer tarafından karşılandı.  İşletmenin üretim bölümlerinde incelemelerde bulunan Vali AYAZ, işletme Sahibi Ömer Faruk SEVİNDİM ve ilgili personellerden işletmenin genel durumu, istihdam sayısı vb. konularda ayrıntılı bilgi aldı.

Vali Abdullah AYAZ, dünkü ziyaretlerinin ardından bu gün de Korgun ilçemizde ziyaret ve incelemelerde bulundu. Korgun Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali AYAZ, yeni atanan Korgun Kaymakamı İbrahim İŞLEYEN’e hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, bir süre görüştü. Ardından Korgun Belediyesi’ne geçen Vali AYAZ, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN ve diğer yöneticiler tarafından karşılandı.

Kaymakamlık ve Belediye ziyaretlerinin ardından Vali Abdullah AYAZ, Korgun Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bazı işletmelerde incelemelerde bulundu. İncelemelerde Vali AYAZ’a Korgun Kaymakamı İbrahim İŞLEYEN, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN ve OSB Müdürü Harun ŞAHİN eşlik etti.

İlk olarak Ekocabin Modüler Mutfak Mobilya işletmesini ziyaret eden Vali AYAZ, firma sahibi Ramazan POLAT’tan işletme ve diğer konularla ilgili bilgi aldı. Daha sonra Set Solar firmasına geçen Vali Abdullah AYAZ, firma ortakları Can YETİŞTİREN ve Emel KAPICI ile birlikte üretim tesislerini gezerek, detaylı bilgi aldı. Vali AYAZ son olarak Kıcıman Tel Sanayi işletmesini ziyaret ederek, fabrika müdürü Oğuzhan YILDIRIM’dan bilgi aldıktan sonra ilçeden ayrıldı.

reklam

YORUM YAP