Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ OYUNU İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU’NDA KULLANDI

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, 13. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri için İsmet İnönü Ortaokulu’nda oyunu kullandı. Seçimlerin gayet huzurlu, sükunetli bir şekilde devam etmekte olduğunu belirten Vali Ayaz, vatandaşların demokratik görevlerini yerine getirebilmeleri için her türlü tedbiri aldıklarını söyledi. Eşi ile birlikte İsmet İnönü Ortaokulu’ndaki 1148 numaralı sandıkta oyunu kullanan Vali Ayaz, oyunu kullanmasının […]
Çankırı - 14 Mayıs 2023 15:47 A A

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, 13. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri için İsmet İnönü Ortaokulu’nda oyunu kullandı. Seçimlerin gayet huzurlu, sükunetli bir şekilde devam etmekte olduğunu belirten Vali Ayaz, vatandaşların demokratik görevlerini yerine getirebilmeleri için her türlü tedbiri aldıklarını söyledi.

Eşi ile birlikte İsmet İnönü Ortaokulu’ndaki 1148 numaralı sandıkta oyunu kullanan Vali Ayaz, oyunu kullanmasının ardından basını bilgilendirdi. Seçimlerin vatanımız, milletimiz ve memleketimiz için hayırlara vesile olmasını dileyen Vali Ayaz, şunları söyledi:

“İlimizde saat 08.00 itibariyle oy verme işlemi başladı. Seçim gayet huzurlu, sükunetli bir şekilde devam etmekte. İnşallah vatandaşlarımızın demokratik görevlerini, haklarını yerine getirmeleri için her türlü tedbir hem ülkemiz genelinde hem de ilimiz genelinde alınmış durumda. Emniyetimiz, jandarmamız, kaymakamlarımız ilçe ve il seçim kurulu başkanı olan hakimlerimizle koordinasyon içerisinde seçim sürecini yürütmekteyiz. İnşallah sağlıklı bir şekilde bu süreci tamamlayacağız.”

Çankırı - 15:47 A A
BENZER HABERLER