13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

       Vali Abdullah Ayaz, pandemi sürecinden en çok etkilenen kurumların başında gelen okullara gerçekleştirdiği ziyaretlere devam ediyor. Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı İlkokulunu ziyaret eden Vali Ayaz’a ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya da eşlik etti. Okul girişinde öğrencilerin hazırladığı çiçekle karşılanan Vali Abdullah Ayaz, Milli […]
Genel - 29 Mart 2021 20:49 A A
       Vali Abdullah Ayaz, pandemi sürecinden en çok etkilenen kurumların başında gelen okullara gerçekleştirdiği ziyaretlere devam ediyor. Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı İlkokulunu ziyaret eden Vali Ayaz’a ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya da eşlik etti.
Okul girişinde öğrencilerin hazırladığı çiçekle karşılanan Vali Abdullah Ayaz, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen kapasiteyle eğitime devam eden okulun son durumu hakkında Okul Müdürü Resul Ayhan’dan bilgi aldı.
Ziyaret ettiği sınıflarda öğrencilerle yakından ilgilenen Vali Ayaz, öğretmenlerle de bir toplantı yaptı. Salgın sürecinden eğitimin ne kadar etkilendiğinden söz eden Vali Abdullah Ayaz, okulların bir kez daha kapanmaması için belirlenen kurallara uyulması gerektiğini ifade ederek, Çankırı’da hızla yükselen vaka sayılarını düşürmek için ortak çaba gerektiğini vurguladı.
Öğretmenlerin sorularını da cevaplayan Vali Ayaz, öğretmenlerle olan toplantının ardından okuldan ayrıldı.
Genel - 20:49 A A
BENZER HABERLER