Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ: “MESLEKİ VE TEKNİK OKULLAR BÜYÜK ÖNEME SAHİPTİR”

      Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, okul ziyaretlerine devam ediyor. Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali Ayaz, Okul Müdürü Abdurrahman Şayık’tan detaylı bilgi aldı. Okuldaki sınıf ve atölyeleri ziyaret eden Vali Abdullah Ayaz, öğrencilerle sohbet etti. Öğretmenlerle de bir araya gelen Vali Ayaz, Mesleki ve Teknik okulların önemine dikkat […]
Çankırı - 22 Mart 2021 22:26 A A
      Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, okul ziyaretlerine devam ediyor. Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali Ayaz, Okul Müdürü Abdurrahman Şayık’tan detaylı bilgi aldı.
Okuldaki sınıf ve atölyeleri ziyaret eden Vali Abdullah Ayaz, öğrencilerle sohbet etti. Öğretmenlerle de bir araya gelen Vali Ayaz, Mesleki ve Teknik okulların önemine dikkat çekti. Meslek elemanı yetiştiren bu okulların istihdama büyük katkı sağladığını ifade eden Ayaz, “Kurumsal işletmeler vasıflı personel arayışı içerisinde oluyor. Bu vasıflı personeli de bu okullarımız yetiştiriyor. Bu açıdan mesleki ve teknik okullar ilimiz için de büyük öneme sahip” dedi.
İncelemelerde Vali Ayaz’a, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya da eşlik etti.
Çankırı - 22:26 A A
BENZER HABERLER