13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ MEHMETÇİK ORTAOKULUNU GEZDİ

Her hafta başında bir okulumuzu ziyaret eden Vali Abdullah Ayaz, bu hafta Mehmetçik Ortaokulu’ndaydı. Bugün sabah saatlerinde okula giden Vali Ayaz, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Mehmetçik Ortaokulu Müdürü Gürtürk Özdemir ve diğer yetkililer tarafından karşılandı. Salgın sürecinde uzaktan eğitime geçmeyen sınıflarla eğitime devam eden okulda incelemelerde bulunan Vali Ayaz, bazı sınıfları gezerek öğrencilerle […]
Çankırı - 19 Nisan 2021 14:30 A A

Her hafta başında bir okulumuzu ziyaret eden Vali Abdullah Ayaz, bu hafta Mehmetçik Ortaokulu’ndaydı. Bugün sabah saatlerinde okula giden Vali Ayaz, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Mehmetçik Ortaokulu Müdürü Gürtürk Özdemir ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.

Salgın sürecinde uzaktan eğitime geçmeyen sınıflarla eğitime devam eden okulda incelemelerde bulunan Vali Ayaz, bazı sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Pandemi sürecinde maske, mesafe, temizlik kurallarına sadece okulda değil her yerde uyulması gerektiğine dikkat çeken Vali Abdullah Ayaz, öğrencilere derslerinde başarı dilerken, öğretmenlere de çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Okul ziyaretinde son olarak öğretmenlerle bir araya gelen Vali Ayaz, her alanda olduğu gibi eğitim-öğretim alanında da zor bir dönemden geçtiklerini ifade etti. Eğitimcilerimizin bu süreçte sağladığı katkıların önemine dikkat çeken Vali Abdullah Ayaz, “Gayret ve emekleriniz için sizlere teşekkür ediyoruz. İnşallah gelecek yıl eğitime normal olarak başlayabiliriz diye umut ediyoruz. Eğitim alanında bütün temennimiz, duamız bu. Pandemi sürecinin hem ülkemize hem dünyaya kaybettirdiği çok şey var. Bu süreçte en feda etmek istemediğimiz alan eğitimdir” diye konuştu.

Çankırı - 14:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.