reklam
reklam
DOLAR32,2494% 0.07
EURO35,0152% 0.1
STERLIN41,3964% 0.53
FRANG35,2838% 0.09
ALTIN2.412,01% 0,09
BITCOIN67.328,40-2.818
reklam

VALİ AYAZ KURŞUNLU’DA MUHTARLAR TOPLANTISINA KATILDI

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam
      Vali Abdullah AYAZ Kurşunlu ilçemizde gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısına katılarak, köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Muhtarların taleplerini dinleyen Vali AYAZ, çeşitli konularda açıklamalarda bulundu.
Toplantıya Vali AYAZ’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Kurşunlu Kaymakamı İlyas ÖZTÜRK, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir KAYMAK, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, ilçe İl Genel Meclisi Üyeleri, daire müdürler ile Kurşunlu ilçemize bağlı mahalle ve köy muhtarları katıldı.
Muhtarlara AFAD tarafından yapılan sunumdan söz eden Vali AYAZ, deprem gerçeğiyle yaşamamız gerektiğini ve bu konuda etkin tedbirlerin alınması gerektiğini vurguladı.
Pandemi ve aşılama süreciyle ilgili de konuşan Vali Abdullah AYAZ, “Aşılama işlemlerimiz devam ediyor. Yaşlı vatandaşlarımızın aşıları yapıldı, yapılmaya devam ediyor. Muhtarlarımızın da bu konuda bilinçlenmesini ve sorumlu oldukları kitleleri bilgilendirmesini arzu ediyoruz. 65 yaş üstü ve riskli grupları ne kadar erken aşılayıp güvene alabilirsek o kadar çabuk normalleşebiliriz.” dedi.
      Konuşmasının ardından Vali AYAZ, muhtarların taleplerini dinledi. Yapılan istişarelerden sonra toplantı sona erdi.
Toplantının ardından Vali AYAZ ve beraberindekiler İpeksoy Termal Otel’de incelemelerde bulunarak, tadilat çalışmaları devam eden tesisle ilgili yetkililerden bilgi aldı. Vali AYAZ son olarak Granito Rino (Söğütsen Seramik) firmasının üretim tesislerini de gezdikten sonra Kurşunlu’dan ayrıldı.
reklam

YORUM YAP