14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ KIZILIRMAK VE ŞABANÖZÜ İLÇELERİMİZDE İNCELEMELERDE BULUNDU

      Vali Abdullah Ayaz, Kızılırmak ve Şabanözü ilçelerimizde çeşitli incelemelerde bulundu. 28 Eylül 2021 tarihinde Kızılırmak ilçemize giden Vali Ayaz, burada Kızılırmak ilçemiz, Çorum’un Bayat ilçesi ve İskilip ilçesinin bir çok köyünü birbirine bağlayan Tepe Alagöz Köyü Büyük Bahçeli-Küçük Bahçeli grup yolunda yapılan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.       Kızılırmak Kaymakamı […]
Çankırı - 29 Eylül 2021 20:58 A A
      Vali Abdullah Ayaz, Kızılırmak ve Şabanözü ilçelerimizde çeşitli incelemelerde bulundu. 28 Eylül 2021 tarihinde Kızılırmak ilçemize giden Vali Ayaz, burada Kızılırmak ilçemiz, Çorum’un Bayat ilçesi ve İskilip ilçesinin bir çok köyünü birbirine bağlayan Tepe Alagöz Köyü Büyük Bahçeli-Küçük Bahçeli grup yolunda yapılan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.
      Kızılırmak Kaymakamı Emine Dilce ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız’ın da hazır bulunduğu incelemede Vali Ayaz yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra Şabanözü ilçemizin Karahacı köyüne hareket eden Vali Ayaz, köyde yapımı devam eden Şehit Pilot Dilaver Karsavuranoğlu parkında incelemelerde bulundu.
      Büyük bölümü tamamlanan parkta yapılan çalışmalar hakkında Şabanözü Kaymakamı Mehmed Zahid Uzun’dan bilgi alan Vali Ayaz daha sonra Karahacı köyünde ikamet eden şehidimizin ailesini ziyaret etti. Şehidimizin annesi Gülhanım Karsavuranoğlu ve ailesiyle görüşen Vali Ayaz, Karahacı-Karamusa köylerini birbirine bağlayan beton yol uygulamasını da inceledikten sonra köyden ayrıldı.
Çankırı - 20:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.