17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ ILGAZ VE ÇERKEŞ’TE İNCELEMELERDE BULUNDU

Kısa süre önce ilimizdeki görevine başlayan Vali Abdullah AYAZ, ilçe ziyaretlerine başladı. Ilgaz ve Çerkeş ilçelerimizi ziyaret eden Vali AYAZ, ilçelerdeki son durum hakkında brifing aldı.  İlk olarak Ilgaz ilçesine giden Vali Abdullah AYAZ, Ilgaz Kaymakamı Osman UĞURLU’yu ziyaret etti. Ziyaretin ardından kurum amirleri ve diğer yetkililerden ilçedeki son durum hakkında brifing alan Vali AYAZ, […]
Çankırı - 24 Haziran 2020 13:15 A A

Kısa süre önce ilimizdeki görevine başlayan Vali Abdullah AYAZ, ilçe ziyaretlerine başladı. Ilgaz ve Çerkeş ilçelerimizi ziyaret eden Vali AYAZ, ilçelerdeki son durum hakkında brifing aldı. 
İlk olarak Ilgaz ilçesine giden Vali Abdullah AYAZ, Ilgaz Kaymakamı Osman UĞURLU’yu ziyaret etti. Ziyaretin ardından kurum amirleri ve diğer yetkililerden ilçedeki son durum hakkında brifing alan Vali AYAZ, Ilgaz Belediyesi’ni de ziyaret ederek, Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed ÖZTÜRK ile bir süre görüşüp Belediye çalışmaları hakkında detaylı bilgi aldı. 
Ilgaz’da, 01.07.2010 tarihinde Ankara’da rutin trafik kontrolü yapmaktayken dur ihtarına uymayan ehliyetsiz bir sürücünün çarpması sonucunda Şehit olan Polis Memuru İrfan ÇİMENOĞLU’nun ailesini ve yakınlarını ziyaret eden Vali Abdullah AYAZ, daha sonra Ilgaz Dağında bulunan Derbent Şehitliğinde incelemelerde bulunarak Ilgaz Kaymakamı Osman UĞURLU’dan bilgi aldı. Yıldıztepe milli parkı içerisinde bulunan bungalov evlerinde de incelemelerde bulunan Vali AYAZ daha sonra Çerkeş’e geçti. 
Çerkeş Kaymakamı Zikri ŞAHİN’i ziyaret ederek, Kaymakam ŞAHİN ve diğer yetkilerden İlçe hakkında detaylı bilgi alan Vali AYAZ, burada basın mensuplarına dün meydana gelen deprem ile ilgili kısa bir açıklama yaptı. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Çerkeş İlçe Belediye Başkanı Hasan SOPACI’yı ziyaret edip belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyaretin ardından Belediye Başkanı SOPACI, Vali AYAZ’a projeleri hakkında sunum yaptı.
Vali Abdullah AYAZ Çerkeş ziyaretinde ayrıca, Samsun’un Bafra İlçesinde emniyet asayiş görevini ifa ettiği sırada yaşanan trafik kazası sonucunda Şehit olan Jand. Ast. Çvş. Ramazan KOLTARLA’nın ailesi ve yakınlarını ziyaret etti. Ziyarette Kur’an tilaveti yapılarak, şehidimiz için dualar edildi.
Vali AYAZ, Çerkeş Kaymakamı ŞAHİN ve beraberindekiler Çerkeş ilçemize bağlı Akbaş köyünde bulunan tarihi Akbaş Köprüsündeki tadilat çalışmalarını yerinde inceledi. Bir süre önce zarar gören tarihi köprüde incelemelerde bulunan Vali Abdullah AYAZ ardından bu gün meydana gelen depremin merkez üssü olan Hacılar köyünü de ziyaret ederek, köylülere geçmiş olsun dileklerini iletti.

Çankırı - 13:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.