Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN BRİFİNG ALDI

Vali Abdullah AYAZ, kurumlardan çalışmalarıyla ilgili brifing almaya devam ediyor. Vali AYAZ, Çankırı Tarım ve Orman İl Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Kurumun çalışmalarıyla ilgili ayrıntılı brifing aldı. Brifingde Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri de hazır bulundu. Brifingde Çankırı tarımı hakkında genel bir sunum yapan Tarım ve Orman İl Müdürü Osman […]
Çankırı - 22 Temmuz 2020 19:17 A A

Vali Abdullah AYAZ, kurumlardan çalışmalarıyla ilgili brifing almaya devam ediyor. Vali AYAZ, Çankırı Tarım ve Orman İl Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Kurumun çalışmalarıyla ilgili ayrıntılı brifing aldı. Brifingde Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri de hazır bulundu.
Brifingde Çankırı tarımı hakkında genel bir sunum yapan Tarım ve Orman İl Müdürü Osman ÇAKIR, Çankırı İlinin İç Anadolu Bölgesinde karasal iklimin hakim olduğu bir yapı gösterdiğini belirterek “İlimizin sosyo-ekonomik yapısı ağırlıklı olarak tarım ve hayvancılığa bağlıdır, Bitkisel Tarım ve Hayvancılık birbirini tamamlayan ve her ikisi de önem arz eden bir yapıdadır” dedi.
İlimiz tarımına ait verilerin de paylaşıldığı brifingde ilimizde öne çıkan ürünler ve sorunlar ile ilimizin hayvancılığına ilişkin sunum ile tarımın daha ileriye taşınması konularında sunum yapıldı.
Vali Abdullah AYAZ, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü brifinginden sonra, İlimizde bulunan Emniyet Müdürlüğüne ait eski ve boşaltılmış olan lojmanları ve Şehit Nurettin Cinsoy Polis Karakolu’nda incelemelerde bulunarak, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY ve diğer yetkililerden bilgi aldı. 

Çankırı - 19:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.