13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ
İL MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN BRİFİNG ALDI

Vali Abdullah AYAZ, İlimizde hizmet veren kamu kurumlarının, halka sunmuş olduğu hizmetler ile kurumların genel durumları hakkında brifing almaya devam ediyor. Bu kapsamda 23 Temmuz 2020 Perşembe günü İl Müftülüğü’nü ziyaret eden Vali Abdullah Ayaz, incelemelerde bulundu. Ziyaret ve İncelemelerde Vali Ayaz’a, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner eşlik etti. Akabinde İl Müftüsü Bürhan Keleş ile yetkili […]
Çankırı - 24 Temmuz 2020 09:34 A A

Vali Abdullah AYAZ, İlimizde hizmet veren kamu kurumlarının, halka sunmuş olduğu hizmetler ile kurumların genel durumları hakkında brifing almaya devam ediyor. Bu kapsamda 23 Temmuz 2020 Perşembe günü İl Müftülüğü’nü ziyaret eden Vali Abdullah Ayaz, incelemelerde bulundu.
Ziyaret ve İncelemelerde Vali Ayaz’a, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner eşlik etti.
Akabinde İl Müftüsü Bürhan Keleş ile yetkili personeller tarafından Vali Ayaz’a, İl Müftülüğü’nün genel çalışmaları, personel durumu, vatandaşlarımıza sunmuş oldukları Din, Vaaz, İrşad hizmetleri, Dini Bayramlar, Kandiller ve Mevlid-i Nebi Haftası’nda yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar, İlimizdeki Camiler ile ibadethanelerin durumu ve vatandaşlarımıza İl Müftülüğü tarafından sunulan din hizmetleri konularında sunum yapılarak, brifing verildi. 
İl Müftülüğü’nce İl Merkezi ve İlçelerimizde uygulaması yapılan ve halen devam eden projeler hakkında istişareler yapıldıktan sonra Vali Abdullah Ayaz, İl Müftülüğü’nden ayrıldı.

Çankırı - 09:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.