reklam
reklam
DOLAR31,5756% 0.67
EURO34,3381% 0.84
STERLIN40,1479% 0.99
FRANG35,7123% 0.54
ALTIN2.148,11% 2,24
BITCOIN2.132.1457.878
reklam

VALİ AYAZ GERMECE TREN İSTASYONUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

Vali Abdullah AYAZ, Kızılırmak yolu üzerinde bulunan Germece Tren İstasyonunda incelemelerde bulundu. İncelemelerde Vali AYAZ’a TCDD Ankara Bölge Müdür Yardımcısı Abdurrahman Şeref UĞUR, TCDD Taşımacılık A.Ş. Ankara Altyapı Bölge Müdür Yardımcısı İbrahim KARAASLAN, TCDD Taşımacılık A.Ş. Ankara Lojistik Müdürü Levent ÖZ, TCDD Emlak Müdürü İbrahim ŞİMŞEK, TCDD Trafik Servis Müdür Yardımcısı Süleyman AYSAN, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, Çankırı TCDD Gar Müdürü Ali Kaya ile TCDD Yol Müdürü Cihan KARABULUT, Yakınkent OSB Müdürü Ahmet USTA, Çankırı KUZKA Koordinatörü Mahmut ORAL ve teknik personeller eşlik etti.

Germece Tren İstasyonu incelemelerinde İlimizde faaliyetlerini sürdüren Fabrikalar ile Kamu kurumlarının yükleme ve taşıma, ithalat ve ihracat işleri için gerekli istasyon yolu ve yükleme rampaların alt yapı işlemlerinin yapılması hususunda ön görüşmeler yapılarak, istişarelerde bulunuldu.

Vali Abdullah AYAZ Germece İstasyonunda yapılacak olan Ulaştırma, yol, kamulaştırma,  zeminin güçlendirilmesi, malzeme alımı, yolun açılması ve alt yapı teknik çalışmalarına bir an önce başlanması için gerekli işlemlerin ivedilikle yapılması gerektiğini dile getirdi. Yapılan istişarelerin ardından inceleme sona erdi.

reklam

YORUM YAP