Açık
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİ DERNEKLERİNİ ZİYARET ETTİ

      Vali Abdullah AYAZ, 18 Mart Şehitler Günü nedeniyle ilimizdeki Şehit ve Gazi Aileleri Derneklerini ziyaret etti. Vali AYAZ, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı, Şehit ve Gaziler Derneği, Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret ederek dernek üyeleriyle bir araya geldi. İlk olarak Türkiye Gaziler […]
Çankırı - 18 Mart 2021 19:51 A A
      Vali Abdullah AYAZ, 18 Mart Şehitler Günü nedeniyle ilimizdeki Şehit ve Gazi Aileleri Derneklerini ziyaret etti. Vali AYAZ, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı, Şehit ve Gaziler Derneği, Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret ederek dernek üyeleriyle bir araya geldi.
İlk olarak Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çankırı Şubesi ile Şehit ve Gaziler Derneğini ziyaret eden Vali AYAZ, Vakıf Başkanı Mehmet UÇAR, Dernek Başkanı Ali KAYA ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Şehit Aileleri ve Gazilerle sohbet eden Vali Abdullah AYAZ, ardından Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne geçti.
Burada Dernek Başkanı Yüksel TEKE ve yönetimi tarafından karşılanan Vali AYAZ, dernek üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette şehit aileleriyle hasbihal etti. Son olarak Çankırı Muharip Gaziler Derneğini ziyaret eden Vali Abdullah AYAZ, Dernek Başkanı Ahmet ÇELİK ve diğer Gazilerle bir araya geldi.
Vali Abdullah AYAZ ziyaretlerde dernek üyelerine Çankırı Orman İşletme Müdürlüğü tarafından hazırlanan fidanları hediye etti.
Çankırı - 19:51 A A
BENZER HABERLER