13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ FİDAN DİKİM TÖRENİNE KATILDI

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Türk Ocakları Çankırı Şube Başkanlığınca, Fikri Demirok Hatıra Ormanı fidan dikim törenine katıldı. Törende Vali Ayaz’a Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Korgun Kaymakam V. Mehmet Kılıç, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan program, Türk Ocakları Çankırı Şube […]
Çankırı - 7 Kasım 2020 10:29 A A

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Türk Ocakları Çankırı Şube Başkanlığınca, Fikri Demirok Hatıra Ormanı fidan dikim törenine katıldı. Törende Vali Ayaz’a Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Korgun Kaymakam V. Mehmet Kılıç, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan program, Türk Ocakları Çankırı Şube Başkanı Ali Harmancı’nın konuşması, 2017 yılında vefat eden Edebiyat Öğretmeni Fikri Demirok’un hayatının okunması ve protokol konuşmaları ile devam etti.

Programda konuşma yapan Vali Ayaz, fidan dikmenin ne kadar önemli olduğunu vurgulayarak “Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızın yaptığı ağaçlandırma çalışmalarının haricinde Sivil Toplum Kuruluşları ve vatandaşlarımızın fidan dikmeleri  geleceğimiz için çok önemlidir.” dedi.  Yapılan duanın ardından protokol üyelerince fidanların toprakla buluşturulmasından sonra program sona erdi.

Çankırı - 10:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.