14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ ÇANKIRI’DAN BESNİ’YE BİLİM YARENLİĞİ EKİBİYLE MAKAMINDA GÖRÜŞTÜ

Çankırı Valiliği himayelerinde, Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda Çankırı Belediyesi ve Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla 3-5 Mayıs 2023 tarihlerinde gerçekleştirilen “Çankırı’dan Besni’ye Bilim Yarenliği” isimli TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği Proje Ekibi Sayın Valimiz tarafından kabul edildi. Besni Kaymakamlığı ve Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü desteğiyle Besni Millet Bahçesinde düzenlenen Bilim Şenliğine […]
Çankırı - 9 Mayıs 2023 14:45 A A

Çankırı Valiliği himayelerinde, Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda Çankırı Belediyesi ve Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla 3-5 Mayıs 2023 tarihlerinde gerçekleştirilen “Çankırı’dan Besni’ye Bilim Yarenliği” isimli TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği Proje Ekibi Sayın Valimiz tarafından kabul edildi.

Besni Kaymakamlığı ve Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü desteğiyle Besni Millet Bahçesinde düzenlenen Bilim Şenliğine öğrenciler başta olmak üzere 3.500’ün üzerinde ziyaretçi katıldı. 15 atölye, bilim gösterileri ve bilim söyleşilerinden oluşan şenlikte 33 gönüllü personel görev aldı.

Depremin ilk anından itibaren Çankırı ile Adıyaman’ın Besni ilçesi arasında kurulan gönül bağının geliştirilmesine katkıda bulunan etkinlikte emeği geçen herkese Vali Abdullah Ayaz teşekkür etti.

Çankırı - 14:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.