13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ ÇANKIRI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Son Valiler Kararnamesi ile Çankırı’ya atanan yeni Vali Abdullah Ayaz, ilçelerde bulunduğu inceleme ve temasların ardından Çankırı Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen tarafından karşılanan Vali Abdullah Ayaz,  Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı sohbet ve bilgi alışverişi yaptı. Vali Ayaz, verimli bir şekilde çalışmak için gerekli tespitleri yapmaya çalıştıklarını belirterek, Çankırı’ya iyi bir […]
Çankırı - 26 Haziran 2020 22:46 A A

Son Valiler Kararnamesi ile Çankırı’ya atanan yeni Vali Abdullah Ayaz, ilçelerde bulunduğu inceleme ve temasların ardından Çankırı Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen tarafından karşılanan Vali Abdullah Ayaz,  Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı sohbet ve bilgi alışverişi yaptı.

Vali Ayaz, verimli bir şekilde çalışmak için gerekli tespitleri yapmaya çalıştıklarını belirterek, Çankırı’ya iyi bir gelecek sunabilmek için yerel yönetimlerin iş birliği platformunda etkili bir biçimde buluşması gerektiğini söyledi. Tek amaçlarının Çankırı’ya hizmet etmek olduğunu söyleyen Başkan Esen, belediye çalışmalarından ve projelerinden bahsederek çalışmalarını Vali Ayaz ile paylaştı. Esen, “İlimizin potansiyel gücünü arttırmak, kaynaklarını doğru kullanmak, tanıtımını yapmak için ortak akıl ve karar doğrultusunda el birliği ile şehrimizi kalkındırmaya devam edeceğiz. Yeni bir kişi, yeni ve farklı bir bakış açısı demektir. Bu noktada Sayın Valimizin tecrübelerinden faydalanacağız.” dedi. Ziyaret sonunda Başkan Esen, Vali Ayaz’a Türk Bayraklı plaket takdim etti.

Çankırı - 22:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.