Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ: “BUGÜNKÜ VAKALARIN % 41’İ 55 YAŞ VE ÜZERİ”

Çankırı Valiliği’nce bugün Valilik toplantı salonunda Salgın Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı. Vali Abdullah Ayaz başkanlığında yapılan toplantıya Kurum Amirleri ve Müdürleri katıldı. Koronavirüs salgınının ilimizdeki son durumunun ve korunma yollarının ele alındığı toplantının sonuç konuşmasını Vali Abdullah Ayaz yaptı. Vali Ayaz konuşmasında şunları söyledi: “Bugün itibariyle ilimizde tespit edilmiş olan vakaların %41’ini 55 yaş üzeri […]
Çankırı - 2 Kasım 2020 17:32 A A

Çankırı Valiliği’nce bugün Valilik toplantı salonunda Salgın Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı. Vali Abdullah Ayaz başkanlığında yapılan toplantıya Kurum Amirleri ve Müdürleri katıldı. Koronavirüs salgınının ilimizdeki son durumunun ve korunma yollarının ele alındığı toplantının sonuç konuşmasını Vali Abdullah Ayaz yaptı.

Vali Ayaz konuşmasında şunları söyledi:

“Bugün itibariyle ilimizde tespit edilmiş olan vakaların %41’ini 55 yaş üzeri vatandaşlarımız oluşturuyor. Maalesef büyüklerimizi istediğimiz ölçüde koruyamıyoruz ve bu durum vefat sayımızı artırıyor. Sevdiklerimizin iyiliği için sosyal mesafeye dikkat edelim. Büyüklerimizi bir süre görmemek ömür boyu görmemekten iyidir.”

Çankırı - 17:32 A A
BENZER HABERLER