16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ AFET FARKINDALIK ÇADIRINI GEZDİ

Vali Abdullah Ayaz, Ahmet Yesevi Camii’nin bahçesine kurulan Afet Farkındalık Çadırını ziyaret etti. Vali Ayaz’a konu ile ilgili bilgi veren AFAD Müdürü Abdullah Özçelik, 2021 yılının İçişleri Bakanlığı tarafından Afet Eğitim Yılı ilan edildiğini, bu çerçevede 2021 yılı içerisinde ülke genelinde 55 milyon vatandaşımıza Afet Farkındalık Eğitimi verilmesinin amaçlandığını, ilimizde de seferberlik başlatılarak yılsonuna kadar […]
Çankırı - 15 Haziran 2021 20:18 A A

Vali Abdullah Ayaz, Ahmet Yesevi Camii’nin bahçesine kurulan Afet Farkındalık Çadırını ziyaret etti. Vali Ayaz’a konu ile ilgili bilgi veren AFAD Müdürü Abdullah Özçelik, 2021 yılının İçişleri Bakanlığı tarafından Afet Eğitim Yılı ilan edildiğini, bu çerçevede 2021 yılı içerisinde ülke genelinde 55 milyon vatandaşımıza Afet Farkındalık Eğitimi verilmesinin amaçlandığını, ilimizde de seferberlik başlatılarak yılsonuna kadar 100 bin kişiye ulaşmanın hedeflendiğini, bu etkinliğin de farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirildiğini ifade etti.

AFAD personeli ile AFAD gönüllülerini tebrik eden Vali Abdullah Ayaz tüm vatandaşlarımızı Afet Farkındalık Çadırını ziyaret etmeye davet etti.

Çankırı - 20:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.