24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AYAZ 15 TEMMUZ GAZİLERİ VE ŞEHİT AİLELERİ İLE YEMEKTE BİRARAYA GELDİ

      Koç Otel’de bu akşam gerçekleştirilen yemek programına Vali Ayaz’ın yanı sıra eşi Hanımefendi Melike Ayaz, İl Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Tunç ve eşi, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve eşi, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener, İl Müftüsü Bürhan Keleş, Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Teke, Çankırı […]
Çankırı - 15 Temmuz 2021 09:51 A A
      Koç Otel’de bu akşam gerçekleştirilen yemek programına Vali Ayaz’ın yanı sıra eşi Hanımefendi Melike Ayaz, İl Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Tunç ve eşi, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve eşi, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener, İl Müftüsü Bürhan Keleş, Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Teke, Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Uçar, 15 Temmuz Gazileri ve şehit aileleri katıldı.
Vali Abdullah Ayaz ve eşi Melike Ayaz, şehit ailesi ve Gazilerle yakından ilgilendi. Yemek sonrası şehitlerimiz için dua edildi. Daha sonra konuşan Vali Ayaz, Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize ise sağlıklı uzun ömür dileyerek, “Allah emeklerinizi zayi etmesin. Allah cennette sevdiklerinizle beraber sizleri bir araya getirsin. Bu vatan uğruna yaptıklarınız için hem sizlere hem de tüm şehit ve gazi ailelerimize bir kere daha teşekkür ediyorum” dedi.
Şehit aileleri ve Gazilerimizle her fırsatta bir araya geldiklerini ifade eden Vali Ayaz, son dönemde yaşanan pandemi süreci sebebiyle çok sık bir araya gelemediklerini ancak bundan sonraki süreçte daha kısa aralıklarla bir araya geleceklerini belirtti. Şehit ailelerimiz ve Gazilerimize kapısının her zaman açık olduğunu vurgulayan Vali Abdullah Ayaz, “Derdiniz derdimizdir. İnşallah elimizden gelen gayreti bugüne kadar devletimizin imkanları ölçüsünde sizlere yaptık. Ama yapabileceğimiz başka bir şey olursa da her zaman sizleri yanımızda görmek isteriz. Hiçbir şey olmasa da muhakkak geldiğinizde uğramanızı, çayımızı içmenizi isteriz. İnşallah biz de sizleri en kısa zamanda tekrar evlerinizde ziyaret eder sizlerle tekrar bir araya geliriz. Ben tekrar bu geceyi bize yaşattığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.
Vali Ayaz ve beraberindekiler yemek sonunda şehit aileleri ve Gazilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
Çankırı - 09:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.