13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AKTAŞ’TAN BAŞKAN ESEN’E ZİYARET

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, kendisine nezaket ziyaretinde bulunan Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı makamında ağırladı. Başkan Esen, yerel yönetimlerin etkin gücünü en üretken biçimde kullanarak Çankırı’yı daha yaşanabilir ve daha ekonomik bir vizyona ulaştırmayı hedeflediklerini belirtti. Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret etti. Başkan Esen’in uygulamaya koyduğu çalışmalar […]
Çankırı - 28 Eylül 2019 13:36 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, kendisine nezaket ziyaretinde bulunan Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı makamında ağırladı. Başkan Esen, yerel yönetimlerin etkin gücünü en üretken biçimde kullanarak Çankırı’yı daha yaşanabilir ve daha ekonomik bir vizyona ulaştırmayı hedeflediklerini belirtti.

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret etti. Başkan Esen’in uygulamaya koyduğu çalışmalar ve planladığı projelerle ilgili bilgiler alan Vali Aktaş, Başkan Esen ve ekibini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen de kentin kaynaklarının halka yönelik olarak kullanıldığını, sosyal, kültürel, ekonomik ve bilimsel alanda üretimi teşvik eden bir anlayışı Çankırı Belediyesi’nde hâkim kılmaya gayret ettiklerini vurguladı. Rutin belediye çalışmalarının yanı sıra Çankırı’nın doğal zenginliklerini dünyaya duyurmaya çalıştıklarını anlatan Başkan Esen, proje çalışmaları tamamlanma aşamasına gelen Tuz Mağarası’nın kente ekonomik ölçüde büyük katkı sağlayacağını belirtti. Görüşme karşılıklı iyi dilek temennileri ile sona erdi.

Başkan Esen, nazik ziyareti için Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş’a teşekkür etti.

Çankırı - 13:36 A A
BENZER HABERLER