-0° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AKTAŞ’A VEDA ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’a veda ziyaretleri devam ediyor.  Çankırı Milletvekili ve AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin AKBAŞOĞLU, Çankırı Milletvekili Salim ÇİVİTCİOĞLU, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK ve AK Parti İl Başkanı Abdulkadir ÇELİK’le 1074 Çankırıspor Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin ARSLAN, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan […]
Çankırı - 13 Haziran 2020 19:13 A A

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’a veda ziyaretleri devam ediyor. 
Çankırı Milletvekili ve AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin AKBAŞOĞLU, Çankırı Milletvekili Salim ÇİVİTCİOĞLU, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK ve AK Parti İl Başkanı Abdulkadir ÇELİK’le 1074 Çankırıspor Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin ARSLAN, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan AYRANCI ve ilimizdeki banka şubelerinin müdürleri Valimiz AKTAŞ’ı makamında ziyaret ederek, Çankırı için yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini sundular ve yeni görevinde başarılar dilediler. 
Ziyaretlerden memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Çankırı - 19:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.