Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AKTAŞ VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU KOORDİNASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, Koronavirüs ile mücadele kapsamında evlerinde kalan 65 yaş üstü vatandaşlarımıza destek amacıyla kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti.Vali AKTAŞ’ı Vali Yardımcısı Şahin BAYHAN, İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Abdullah ÖZÇELİK ve Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet AKKAYA karşıladı. Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı binasında […]
Çankırı - 26 Mart 2020 23:13 A A

Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, Koronavirüs ile mücadele kapsamında evlerinde kalan 65 yaş üstü vatandaşlarımıza destek amacıyla kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti.
Vali AKTAŞ’ı Vali Yardımcısı Şahin BAYHAN, İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Abdullah ÖZÇELİK ve Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet AKKAYA karşıladı. Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı binasında bulunan Koordinasyon merkezindeki görevlilere başarılar dileyen Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, merkezin çalışmaları hakkında Vali Yardımcısı Şahin BAYHAN ve AFAD İl Müdürü Abdullah ÖZÇELİK’ten bilgi aldı. 
Vali AKTAŞ, yöneticilerle gerçekleştirdiği toplantının ardından merkezden ayrıldı. 

Çankırı - 23:13 A A
BENZER HABERLER