14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

VALİ AKTAŞ OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, ilimizde eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren, Vali Ayhan ÇEVİK Özel Eğitim Uygulama Okulu ile Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu. Ziyaret ve incelemelerde Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’a Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER ile İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK eşlik etti. İlk olarak Vali Ayhan ÇEVİK Özel Eğitim […]
Çankırı - 14 Ocak 2020 19:48 A A

Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, ilimizde eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren, Vali Ayhan ÇEVİK Özel Eğitim Uygulama Okulu ile Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Ziyaret ve incelemelerde Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’a Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER ile İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK eşlik etti.

İlk olarak Vali Ayhan ÇEVİK Özel Eğitim Uygulama Okuluna giden Vali AKTAŞ’ı okul müdürü ve öğretmenler karşıladı. Teneffüs saatinde öğretmenler odasında öğretmenler ile görüşmeler gerçekleştiren, Vali AKTAŞ daha sonra ders saatinde öğrenciler ile bir araya geldi.

Bu ziyaretin ardından Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine giden Vali AKTAŞ ve beraberindeki heyet, okul müdürü ve öğretmenler tarafından okulun bahçesinde karşılandıktan sonra yapımı biten yeni eğitim binaları hakkında okul müdüründen ayrıntılı bilgi aldı.

Çankırı - 19:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.