15° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

UYAR: “TÜRK-İSLAM ALEMİNİN MİRAC KANDİLİNİ KUTLUYORUM”

Genç Parti Çankırı İl Başkanı Murat Uyar Mirac Kandili dolayısıyla yaptığı açıklamada “İslam âleminin inanç ve kültür değerleri arasında apayrı bir öneme sahip olan, şüphesiz içinde ilahi hikmeti ve bereketi barındıran Miraç Kandil’ine bir kez daha erişmenin huzurunu ve sevincini yaşıyoruz” dedi. Uyar açıklamasına şöyle devam etti: Son günlerde toplum olarak yaşadığımız üzücü hadiseler hepimizi […]
Çankırı - 21 Mart 2020 21:16 A A

Genç Parti Çankırı İl Başkanı Murat Uyar Mirac Kandili dolayısıyla yaptığı açıklamada “İslam âleminin inanç ve kültür değerleri arasında apayrı bir öneme sahip olan, şüphesiz içinde ilahi hikmeti ve bereketi barındıran Miraç Kandil’ine bir kez daha erişmenin huzurunu ve sevincini yaşıyoruz” dedi. Uyar açıklamasına şöyle devam etti:

Son günlerde toplum olarak yaşadığımız üzücü hadiseler hepimizi derinden üzse bile bizler millet olarak, ülke olarak kenetlenerek, birlik, beraberlik, huzur ve kardeşlik içinde yaşamak adına, huzurlu yarınlara el ele, kol kola ve omuz omuza hep birlikte yürüyeceğiz.

Buna inancımız tamdır.Bu önemli gün ve gecelerde Duanın gücüyle günahkarlara aşılmaz duvar ören ihlaslı yürekler, iman ve irfanının hikmetiyle kötülükleri def eden tertemiz kalpler, istikbalimizin güvenceleri, varlığımızın manevi güvenliğidirler.

Bu duygu ve düşüncelerle Türk-İslam aleminin Miraç Kandili’ini içtenlikle ve samimiyetle kutluyor, semaya açılan ellerin geri çevrilmeyeceğine gönülden inanıyorum.

GENÇPARTİ ÇANKIRI İL BAŞKANI
MURAT UYAR

Çankırı - 21:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.