Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

UYAR: “BAYRAMLAR DARGINLIKLARIN UNUTULDUĞU ÖZEL GÜNLERDİR”

Bayramlar, mutluluk, güzellik ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, kırgınlık ve dargınlıkların unutulduğu özel günlerdir. Koronavirüs Covid-19 salgın dönemine denk gelen bu Kurban Bayramında, bayramlaşırken sevdiklerimizle kucaklaşmamamız ve kurban kesim yerlerinde sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarına uymamız, hem kendi sağlığımız hem de toplumumuzun sağlığı açısından büyük önem arz etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimizin […]
Çankırı - 31 Temmuz 2020 11:59 A A

Bayramlar, mutluluk, güzellik ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, kırgınlık ve dargınlıkların unutulduğu özel günlerdir.
Koronavirüs Covid-19 salgın dönemine denk gelen bu Kurban Bayramında, bayramlaşırken sevdiklerimizle kucaklaşmamamız ve kurban kesim yerlerinde sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarına uymamız, hem kendi sağlığımız hem de toplumumuzun sağlığı açısından büyük önem arz etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, Bayramın tüm İslam âlemine hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

GENÇPARTİ ÇANKIRI İL BASKANI 
MURAT UYAR
Çankırı - 11:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.