29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÜNİVERSİTE GÜVENLİK KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2023-2024 eğitim öğretim yılının başlamasına kısa bir süre kala “Üniversite Güvenlik Koordinasyon Kurulu Toplantısı” Çankırı Valisi M. Fırat Taşolar başkanlığında gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda ilimize yeni gelecek ve mevcut öğrencilerin eğitimlerini huzurlu bir ortamda alabilmeleri için yürütülecek çalışmalar görüşüldü. Toplantıda ayrıca üniversite genelinde uygulanan güvenlik tedbirlerinin genel bir değerlendirmesi yapılarak alınacak tedbirler ve yapılacak çalışmalar üzerinde […]
Çankırı - 7 Eylül 2023 15:38 A A

2023-2024 eğitim öğretim yılının başlamasına kısa bir süre kala “Üniversite Güvenlik Koordinasyon Kurulu Toplantısı” Çankırı Valisi M. Fırat Taşolar başkanlığında gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıda ilimize yeni gelecek ve mevcut öğrencilerin eğitimlerini huzurlu bir ortamda alabilmeleri için yürütülecek çalışmalar görüşüldü.

Toplantıda ayrıca üniversite genelinde uygulanan güvenlik tedbirlerinin genel bir değerlendirmesi yapılarak alınacak tedbirler ve yapılacak çalışmalar üzerinde duruldu.

Toplantıya Rektör V. Prof. Dr. İbrahim Çiftçi, Vali Yardımcısı Recep Yüksel, İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Yusuf Mutlu Genç, ilçelerinde yüksekokul bulunan kaymakamlarımız ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

Yapılan istişare ve değerlendirmelerin ardından başarılı ve sorunsuz bir akademik yıl geçirilmesi temennisiyle toplantı sona erdi.

Çankırı - 15:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.