13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

UMUT KERMESİNE DAVET

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarımız 6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinden etkilenen depremzede vatandaşlarımıza destek olmaya devam ediyor. İl genelinde depremzedelere yönelik düzenlenen kermes, sosyal etkinlik ve psikolojik destek çalışmalarına bir yenisi daha eklendi. İlimiz 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri tarafından düzenlenecek olan “Umut Kermesi” 20 Mart 2023 Pazartesi günü […]
Çankırı - 18 Mart 2023 22:55 A A

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarımız 6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinden etkilenen depremzede vatandaşlarımıza destek olmaya devam ediyor.

İl genelinde depremzedelere yönelik düzenlenen kermes, sosyal etkinlik ve psikolojik destek çalışmalarına bir yenisi daha eklendi. İlimiz 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri tarafından düzenlenecek olan “Umut Kermesi” 20 Mart 2023 Pazartesi günü 09:00-15:00 saatleri arasında okul bahçesinde misafirlerini ağırlayacak.

Gelirlerin başta 15 Temmuz Anadolu Lisesi bünyesinde eğitimini sürdüren öğrenciler olmak üzere ilimizdeki depremzede öğrenci ve ailelerine aktarılacak olan kermesle ilgili, Okul Müdürü Abdullah Cengiz, tüm öğrenci velileri, kamu kurum ve kuruluşlarının çalışanlarını kermese katılarak destek olmaya davet etti.

Çankırı - 22:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.