14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

UFKA YOLCULUK-8 TANITIM ZİYARETLERİ BAŞLADI

“Türkiye’nin en geniş katılımlı sivil yarışma organizasyonu” olan Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları’nın 8’incisi için hazırlıklar başladı. Ufka Yolculuk Yarışması’nın organizasyonunu, Çankırı’da her yıl olduğu gibi bu yıl da yüzlerce gönüllü ile birlikte Çankırı Çevre ve Kültür Derneği, Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği ve Nezaket Hanımlar Çevre ve Dostluk Derneği üstlendi. Çankırı […]
Çankırı - 25 Aralık 2019 19:33 A A

“Türkiye’nin en geniş katılımlı sivil yarışma organizasyonu” olan Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları’nın 8’incisi için hazırlıklar başladı.

Ufka Yolculuk Yarışması’nın organizasyonunu, Çankırı’da her yıl olduğu gibi bu yıl da yüzlerce gönüllü ile birlikte Çankırı Çevre ve Kültür Derneği, Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği ve Nezaket Hanımlar Çevre ve Dostluk Derneği üstlendi.

Çankırı Ufka Yolculuk komisyonu ekibi Çankırı Valisi Sayın Hamdi Bilge AKTAŞ ve Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Muammer ÖZTÜRK’ü ziyaret ederek yarışma hakkında bilgi verdi.

Yarışmanın üç kategorisi (İlkokul, Ortaokul ve Lise) için hazırlanmış kitapları hediye eden Ufka Yolculuk Yarışması Çankırı Komisyonu Başkanı Osman Nuri Uçak, ziyaretlerine devam edeceklerini, kayıtların devam ettiğini, Çankırı Merkez ve ilçelerindeki tüm öğrencilere ulaşmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.
 

Bilgi ve kayıt için: ufkayolculuk.com.tr

Çankırı - 19:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.