20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

UFKA YOLCULUK-10 ÇANKIRI İL ÖDÜLLERİ VERİLDİ

‘Sağduyulu Yaşam’ merkezinden hareketle bu yılın konusu “Sağlıklı Düşünmek” olan 10. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmasının ödülleri sahiplerine verildi. “Bir de sağlıklı düşün” sloganı ile Türkiye’de ve çeşitli ülkelerden 7’den 70’e her yaştan yarışmacının katıldığı Ufka Yolculuk Yarışmasının Çankırı il ödülleri dereceye girenlere takdim edildi. Çankırı ödülleri, Çankırı Valisi Sayın Abdullah Ayaz’ın makamında ilkokul, […]
Çankırı - 10 Ağustos 2022 11:08 A A

‘Sağduyulu Yaşam’ merkezinden hareketle bu yılın konusu “Sağlıklı Düşünmek” olan 10. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmasının ödülleri sahiplerine verildi. “Bir de sağlıklı düşün” sloganı ile Türkiye’de ve çeşitli ülkelerden 7’den 70’e her yaştan yarışmacının katıldığı Ufka Yolculuk Yarışmasının Çankırı il ödülleri dereceye girenlere takdim edildi.

Çankırı ödülleri, Çankırı Valisi Sayın Abdullah Ayaz’ın makamında ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin olarak 4 kategoride ilk üçe giren yarışmacılara verildi. Ödüller; birincilere 1000 TL, ikincilere 750 TL ve üçüncülere 500 TL olarak takdim edildi.

Çankırı Çevre ve Kültür Derneği Başkanı Duran Karakoyun yaptığı konuşmada, makamında bu önemli organizenin ödüllerini takdim etme nezaketinde bulunan başta Çankırı Valisi Abdullah Ayaz’a, il ödüllerinde emeği geçen Çankırı Çevre ve Kültür Derneği’ne, Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği’ne, Nezaket Hanımlar Dostluk ve Çevre Derneği’ne, Egitim-Bir-Sen’e ve kitap temini başta olmak üzere maddi desteğini hiç esirgemeyen Vefa Kitabevi’ne teşekkür etti. Ayrıca dereceye giren yarışmacıları ve yetişkin kategorisinde Türkiye sıralamasında ilk 13’e giren Dilara Kayalı’yı özellikle tebrik etmek istediğini belirtti.

Çankırı - 11:08 A A
BENZER HABERLER