-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÜÇÜNCÜ AHMET İNCEÇUBUK JUDO TURNUVASI BAŞLIYOR

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde ve Çankırı Judo İl Temsilciliği koordinesinde “Üçüncü Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası” başlıyor. 01-03 Temmuz 2022 tarihleri arasında Orhan Saka Spor Salonu’nda düzenlenecek olan turnuvaya; Ankara, Bolu, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Hakkâri ve Sinop illerinden yaklaşık olarak 400 sporcunun katılacağı belirtildi. Sporcular; Süper […]
Genel - 28 Haziran 2022 19:24 A A

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde ve Çankırı Judo İl Temsilciliği koordinesinde “Üçüncü Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası” başlıyor. 01-03 Temmuz 2022 tarihleri arasında Orhan Saka Spor Salonu’nda düzenlenecek olan turnuvaya; Ankara, Bolu, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Hakkâri ve Sinop illerinden yaklaşık olarak 400 sporcunun katılacağı belirtildi.

Sporcular; Süper Minikler, Minikler, Yıldızlar ve Ümitler kategorilerinde yarışacaklar. Turnuva seremonisi 01 Temmuz 2022 Cuma günü saat 14.00’da yapılacak. Turnuvalar boyunca Orhan Saka Spor Salonu’nda, Çankırılı Judoculara katkı sağlamak amacıyla veliler tarafından Kermes düzenleneceği de belirtildi. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, 3 gün sürecek olan turnuvaya tüm sporsever Çankırı halkını davet ettiler.

Genel - 19:24 A A
BENZER HABERLER