13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

TUZLU BAĞLARI TOKİ’DE DEPREMZEDE ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCE

Çankırı TOKİ Tuzlu Bağları Konutları’nda 6 Şubat’ta yaşadığımız depremde evleri zarar gören çocuklar için bir eğlence programı düzenlendi. TOKİ Tuzlu Bağları Konutları Müdürlüğü’nce organize edilen programda oyunlar oynandı, aralarında yüz boyama, dans, pamuk şeker ikramının da olduğu bir çok etkinlikler düzenlendi. Çocuklar bu etkinliklere büyük bir heyecanla katıldılar ve keyifli zamanlar geçirdiler. Programa katılan çocuklar, […]
Çankırı - 23 Mart 2023 08:43 A A

Çankırı TOKİ Tuzlu Bağları Konutları’nda 6 Şubat’ta yaşadığımız depremde evleri zarar gören çocuklar için bir eğlence programı düzenlendi. TOKİ Tuzlu Bağları Konutları Müdürlüğü’nce organize edilen programda oyunlar oynandı, aralarında yüz boyama, dans, pamuk şeker ikramının da olduğu bir çok etkinlikler düzenlendi. Çocuklar bu etkinliklere büyük bir heyecanla katıldılar ve keyifli zamanlar geçirdiler.

Programa katılan çocuklar, verdikleri mini konserlerde popüler müzik sanatçılarının şarkılarını söylediler, güldüler güldürdüler, doyasıya eğlendiler. Farklı şehirlerden gelen çocuklar, yeni arkadaşlar edindiler. Heyecanlarını paylaşıp keyifli zaman geçirdiler.

Bu güzel organizasyon da emeği geçen Çankırı TOKİ Tuzlu Bağları Konutları Müdürü İbrahim Oral’a ve herkese teşekkür ediyoruz.

“Çocuklar dünyanın en büyük servetidir.”

Çankırı - 08:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.