Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

TÜRKİYE KAMU-SEN’DE ÇANKIRI İL TEMSİLCİSİ YÜKSEL DEMİRBAŞ

Türk Büro-Sen Çankırı Şubesi’nin son seçimlerinde güven tazeleyerek yeniden Şube Başkanı olarak seçilen Yüksel Demirbaş, Türkiye Kamu-Sen Çankırı İl Temsilciliği’ne atandı. Demirbaş, konu ile alakalı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer  verdi; “Çankırı’mızda Türk Eğitim-Sen, Türk Yerel Hizmet-Sen ve Türk Büro-Sen şubelerimizin seçimleri büyük bir olgunluk, vakar ve gayet demokratik bir seçim süreci yaşanarak tamamlanmıştır. Demokratik […]
Çankırı - 27 Kasım 2021 15:29 A A

Türk Büro-Sen Çankırı Şubesi’nin son seçimlerinde güven tazeleyerek yeniden Şube Başkanı olarak seçilen Yüksel Demirbaş, Türkiye Kamu-Sen Çankırı İl Temsilciliği’ne atandı. Demirbaş, konu ile alakalı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer  verdi;

“Çankırı’mızda Türk Eğitim-Sen, Türk Yerel Hizmet-Sen ve Türk Büro-Sen şubelerimizin seçimleri büyük bir olgunluk, vakar ve gayet demokratik bir seçim süreci yaşanarak tamamlanmıştır. Demokratik diyorum çünkü biz TBS olarak delege ile seçime gidebilme imkânımız varken; bütün üyelerimiz ile seçime gidilmiş ve her üyemizin hür iradesi sandığa yansımıştır. Şimdiye kadar ki en yüksek katılımlıda bir seçim olmuştur. Sendikalarımıza sahip çıkarak katılım sağlayan bütün üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Şimdi ise; Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi tarafından Çankırı İl Temsilcisi olarak görevlendirildim. Bize itimat eden Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci ve Genel Merkez yöneticilerimize çok teşekkür ederim.

Garibi, mazlumu üzen değişmez,
Ezilen değişmez, ezen değişmez,
Lafazanlık ile düzen değişmez,
Hedefe yürüyen adam ol yeter !

Hak bildiğimiz yolda yürüdük, yürüyoruz, yürüyeceğiz. Çalışanlarımızı ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, hep kucaklayıcı ve birleştirici özelliğimizle sendikacılığın gerçek adresinin Türkiye Kamu-Sen olması için şube başkanlarım, il temsilcilerim, işyeri temsilcilerim ve üyelerimizle daha çok çalışarak, birlikte başaracağız.

Bir çınarsın, kimse bükemez seni,
İstediği yöne çekemez seni,
Hesaplar, planlar yıkamaz seni,
Hedefe yürüyen adam ol yeter ! 

Çankırı - 15:29 A A
BENZER HABERLER