Açık
  • EURO
  • DOLAR

TÜRKİYE KAMU-SEN ÇANKIRI ŞUBESİ MEHMETÇİĞİN YANINDA

Türkiye Kamu-Sen Çankırı İl Başkanlığı tarafından Cuma günü Karatekin Parkında saat:17:30’da Kahraman Mehmetçiğin yanında olduğunu ve desteğini göstermek amacıyla Fetih Duası okunacak. Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekâtı’nın zaferle sonuçlanması için Fetih Suresi okunarak, basın açıklaması yapılacak. Türkiye Kamu-Sen Çankırı İl Başkanı […]
Çankırı - 18 Ekim 2019 09:23 A A

Türkiye Kamu-Sen Çankırı İl Başkanlığı tarafından Cuma günü Karatekin Parkında saat:17:30’da Kahraman Mehmetçiğin yanında olduğunu ve desteğini göstermek amacıyla Fetih Duası okunacak.

Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekâtı’nın zaferle sonuçlanması için Fetih Suresi okunarak, basın açıklaması yapılacak.

Türkiye Kamu-Sen Çankırı İl Başkanı İsmail Ayhan, herkesi davet ederek şunları söyledi:
“Vatanımızın güvenliği, milletimizin huzuru, bölgemizde barış ve selametin temini için kahraman ordumuzun, güvenlik güçlerimizin harekâtını hayırlı eylemesi ve şanlı ordumuzun zaferle dönmesi için Cuma günü Karatekin Parkında Fetih Duasına Çankırılı hemşerilerimizi bekliyoruz.”

Çankırı - 09:23 A A
BENZER HABERLER