13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

TÜRK ÖZEL HAREKÂTÇILAR KARABAĞ’A GİTMEK İÇİN EMİR BEKLİYOR

Trabzon İl Emniyet Müdürü Metin Alper, katıldığı Polis Özel Harekat birimi öğrencilerinden bir personelinin düğününde kısa bir açıklamada bulundu.  Alper’in gündeminde Ermenistan’ın Dağlık Karabağ’da gerçekleştirdiği işgal girişimi sonrasında Azerbaycan ordusunun başlattığı harekâtla, Ermeni mevzilerinin ateş altına alınması vardı. Özel Harekâtçıların Karabağ’ın özgürlüğü için görev beklediğini belirten Alper, tüyleri diken diken eden açıklamalarında şu ifadelere yer […]
Genel - 30 Eylül 2020 16:30 A A

Trabzon İl Emniyet Müdürü Metin Alper, katıldığı Polis Özel Harekat birimi öğrencilerinden bir personelinin düğününde kısa bir açıklamada bulundu.  Alper’in gündeminde Ermenistan’ın Dağlık Karabağ’da gerçekleştirdiği işgal girişimi sonrasında Azerbaycan ordusunun başlattığı harekâtla, Ermeni mevzilerinin ateş altına alınması vardı.

Özel Harekâtçıların Karabağ’ın özgürlüğü için görev beklediğini belirten Alper, tüyleri diken diken eden açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Burada onlarca hilal bıyıklı bozkurtum, ‘sayın müdürüm bizi, ne zaman Karabağ’a gönderecek’ diye bekliyor. Karabağ’ın göbeğine Türk’ün bayrağını dikmek üzere hazır bekliyorlar. Özel Harekat Şubesi öyle bir şubedir ki buradaki yiğitler şimşek gibi çakar, sel gibi coşar, huduttan hududa yol bulup koşar. Benim koçyiğitlerim kendilerine verilen hedefe korkusuzca, cesurca, yürekli şekilde bir aslan gibi giden hilal bıyıklı bozkurtlardır.”

Genel - 16:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.