11° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

TÜRK EĞİTİM-SEN İLÇE, İŞYERİ VE ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen toplantıya Türk Eğitim Sen Genel Sekreteri Musa Akkaş, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Yardımcısı Fuat Yiğit, Çankırı Şube Başkanı İsmail Ayhan, yönetim kurulu üyeleri, ilçe işyeri üniversite temsilcileri ve kadın komisyonunun yanısıra emekliye ayrılan üyeler de katıldı. Toplantı öncesi ilde birçok temaslarda bulunan Türk Eğitim Sen Genel Merkez yöneticileri İlimiz Valisi […]
Çankırı - 5 Mart 2020 19:11 A A

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen toplantıya Türk Eğitim Sen Genel Sekreteri Musa Akkaş, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Yardımcısı Fuat Yiğit, Çankırı Şube Başkanı İsmail Ayhan, yönetim kurulu üyeleri, ilçe işyeri üniversite temsilcileri ve kadın komisyonunun yanısıra emekliye ayrılan üyeler de katıldı.
Toplantı öncesi ilde birçok temaslarda bulunan Türk Eğitim Sen Genel Merkez yöneticileri İlimiz Valisi Hamdi Bilge Aktaş, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Hasan Ayrancı’yı ziyaret ederek eğitim ve eğitim çalışanlarının sorunları ile ilgili istişarelerde bulundu.
Devamında gerçekleştirilen toplantıda Türk Eğitim Sen Çankırı şubesinin ve genel merkezin yapmış olduğu çalışmalar hakkında ilçe iş yeri ve üniversite temsilcileri bilgilendirdi.
Ahde vefa imandandır diyen Türk Eğitim Sen Çankırı Şubesi toplantıya davet ettiği emeklilerine toplantı sonrası plaket takdim etti.

Çankırı - 19:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.