15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

TÜRK BOKSUNUN EFSANESİ SELÇUK AYDIN ÇANKIRI’YA GELDİ

Dünya Kıtalar Arası ve Avrupa Orta Sıklet Boks Şampiyonu Selçuk Aydın, Çankırı Birlik Spor Kulübü’nün davetlisi olarak Çankırı’ya geldi. Çankırı Birlikspor Kulübü yöneticileri ile bir araya gelen Selçuk Aydın, ekip ruhuyla Türk boksuna katkıda bulunmak istediklerini ifade etti. Aydın, “Türk boksunda önemli yeri olan Çankırı’mızda, Birlikspor Kulübü’nün davetlisi olarak sizlerle buluşma imkanı bulduk. Türkiye Boks […]
Çankırı - 25 Ekim 2020 22:03 A A

Dünya Kıtalar Arası ve Avrupa Orta Sıklet Boks Şampiyonu Selçuk Aydın, Çankırı Birlik Spor Kulübü’nün davetlisi olarak Çankırı’ya geldi.
Çankırı Birlikspor Kulübü yöneticileri ile bir araya gelen Selçuk Aydın, ekip ruhuyla Türk boksuna katkıda bulunmak istediklerini ifade etti. Aydın, “Türk boksunda önemli yeri olan Çankırı’mızda, Birlikspor Kulübü’nün davetlisi olarak sizlerle buluşma imkanı bulduk. Türkiye Boks camiamızdaki başarı puanında bariz bir düşüş yaşanması, birlik ve beraberliğin azalması nedeniyle birilerinin elini taşın altına koyması gerekiyordu. Camiamızın teveccühü ile ben Türkiye boks camiasını eski günlerde olduğu gibi tekrar bir aile ruhuyla bir araya getirmeyi hedefliyorum. Bunun için Federasyon Başkanlığına dostlarımın desteği ile aday oldum.” dedi.
Çankırı Birlikspor Kulübü Başkanı Talip Dönmez ise, “Gücümüz yettiğince spora katkı sağlamaya çalışıyoruz. Selçuk Aydın beyin, Kulübümüz Antrenörü Mevlana Sarıkaya ile abi kardeş ilişkisi bulunmaktadır. Boks takımını kurduğumuzu duyar duymaz sporcularımıza malzeme yardımında bulundu. Selçuk Aydın, kulübümüze oy istemek için malzeme yardımında bulunmamıştır. Çünkü bizim oy kullanma hakkımız yok. Selçuk Aydın’ın vefalı olduğunun göstergesidir. Bu tamamen sporcularımıza yapılan bir yardımdır” dedi.
Toplantıya; Çankırı AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, Avrupa ve Dünya Boks Şampiyonu Serdar Üstüner, Korgun Yeşil Spor Kulübü Başkanı Ali Özen ve Çankırı Birlikspor Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Çankırı - 22:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.