29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMINDAN TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

Çankırı Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı Hayrettin Karaoğlu, Başkan Yardımcısı Mahmut Eren ve Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencilerinden Semih Kaleli, Muhammed Ali Karataş ve Ahmet Can Esenlikci, Antalya ANFAŞ Fuar Merkezi’nde bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen “Gelenekten Geleceğe Yemek Yarışması – YAŞASIN ANADOLU” fuarına katıldılar. Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği […]
Çankırı - 23 Ocak 2020 19:20 A A

Çankırı Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı Hayrettin Karaoğlu, Başkan Yardımcısı Mahmut Eren ve Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencilerinden Semih Kaleli, Muhammed Ali Karataş ve Ahmet Can Esenlikci, Antalya ANFAŞ Fuar Merkezi’nde bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen “Gelenekten Geleceğe Yemek Yarışması – YAŞASIN ANADOLU” fuarına katıldılar.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencileri, üniversiteler arası yemek yapma yarışmasında sergiledikleri performans ve yaptıkları lezzetli yemekler ile Türkiye Üçüncüsü olarak bronz madalyanın sahibi oldular.

Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Nurettin Gökşenli, yarışmaya katılan öğrencileri tebrik ederek teşekkür belgelerini takdim etti. Çankırı Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı Hayrettin Karaoğlu da Yüksekokul Müdürü Gökşenli ile Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölüm Başkanı Mustafa Tecimen’e teşekkür belgesi verdi.

Çankırı - 19:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.