15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇELİK: “TÜM İSLAM ALEMİNİN HUZUR BULMASI DİLEĞİ İLE…”

      AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak İslam aleminin bayramını kutladı.        İl Başkanı Çelik yayınladığı mesajında, “Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temenni ediyorum. Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmalı, dayanışmayı, […]
Çankırı - 12 Mayıs 2021 09:57 A A

      AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak İslam aleminin bayramını kutladı. 

      İl Başkanı Çelik yayınladığı mesajında, “Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temenni ediyorum. Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmalı, dayanışmayı, yardımlaşmayı artırmalı, hoşgörü, kardeşlik duygularını daha da güçlendirmeliyiz. Bu yıl sevdiklerimizden uzak geçirdiğimiz bu bayramda da maske, mesafe ve hijyen kurallarına azami düzeyde dikkat etmeyi tüm hemşehrilerimizden istirham ediyorum. Bu süreci hep beraber atlatarak bir sonraki bayramlarda sevdiklerimiz ile bir araya gelerek daha coşkulu ve heyecanlı bayramlar geçireceğiz inşallah.

      Mübarek Ramazan ayının bu son günlerinde ilk kıblemiz olan Mescidi Aksa’da bulunan müslümanlara yönelik yapılan çirkin saldırıyı şiddetle kınıyorum. Bu vesile ile tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.

Çankırı - 09:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.