21° Açık
  • EURO
  • DOLAR

TÜGŞAV ŞEHİTLERİMİZİ VE AİLELERİNİ TEK TEK ZİYARET EDİYOR

Kurşunlu ilçemizin kayıtlarda mevcut 19 Şehidimizden ilçemizde meftun 14 Şehidimizi ve Ankara Cebeci Şehitliğinde 3 Şehidimizi yerinde ziyaret ettik. Bursa ve Kıbrıs Şehitlerimizi dualarımızda yad ettik. Ailelerimiz salgın tedbirleri mesafe, temas ve maske kurallarına uyarak ziyaret edildi, hâl hatır ve ihtiyaçları soruldu. Yüce gönüllü büyüklerimiz dualar ederek gelmemiz ve ziyaretimizden memnuniyetini dile getirdiler. UNUTMAMAK bizim […]
Çankırı - 3 Temmuz 2020 22:34 A A

Kurşunlu ilçemizin kayıtlarda mevcut 19 Şehidimizden ilçemizde meftun 14 Şehidimizi ve Ankara Cebeci Şehitliğinde 3 Şehidimizi yerinde ziyaret ettik. Bursa ve Kıbrıs Şehitlerimizi dualarımızda yad ettik. Ailelerimiz salgın tedbirleri mesafe, temas ve maske kurallarına uyarak ziyaret edildi, hâl hatır ve ihtiyaçları soruldu.

Yüce gönüllü büyüklerimiz dualar ederek gelmemiz ve ziyaretimizden memnuniyetini dile getirdiler. UNUTMAMAK bizim görevimiz. Büyüklerimizin duasıyla  Bu yolda her geçen gün daha fazla gayret ve azimle devam ediyoruz ve edeceğiz. Şimşek ÇINAR ve Neşet TOPRAK Şehitlerimizin Hava şartları nedeniyle yıpranmış olan Bayraklarını değiştirdik. İlçe Kaymakamı Sayın Mehmet Fatih KOCA ve İlçe Belediye Başkanı Şakir KAYMAK’ı makamlarında Vakıf adına tanışma ve nezaket ziyaretinde bulunduk. Vakıf Logolu Tuz lambamızı takdim ettik.

Misafirperverlikleri, Samimi muhabbetleri ve bizlere göstermiş oldukları teveccühden dolayı çok teşekkür ederiz. Çankırı’mızın Koca Yüreklerinin desteği ile bu ziyaretlerimize devam edeceğiz. Ilgaz, Yapraklı, Kızılırmak, Eldivan, Korgun ve Kurşunlu ilçelerimiz ve Şehir Merkez ve köylerindeki ŞEHİT ziyaretlerimizi tamamladık. ANKARA Cebeci Şehitliğindeki Kıymetlilerimizi yerinde ziyaret ettik. Bayramören, Atkaracalar, Çerkeş, Şabanözü ve Orta ilçelerimizde meftun ŞEHİT’lerimizi de planlı bir şekilde ziyaretlerimize devam edeceğiz inşallah.

Siz değerli gönül dostlarımızın çevresinde Ziyaret edilmeyen kısmen unutulmuş Şehitlerimizin hatırlanması anılması için listelerimize eklememize yardımcı olmanız amacıyla sizleri Şerefle misafir ederiz. Çankırı Belediyesi arkası Paşabeyoğlu İş hanı 2.Noter yanındaki Vakfımıza çay içmeye bekliyoruz.

Selam ve Saygılarımızla.

Çankırı - 22:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.