Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

TÜGŞAV ŞEHİT ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı (TÜGŞAV) Çankırı Şubesi olarak 26 Haziran Cuma günü Ilgaz ilçemizin kayıtlarda mevcut 22 Şehidimizden ilçemizde meftun ŞEHİT’lerimize yaptığımız ziyaretlerde, 3 Şehidimiz Yaşar YARICI, Recep YILDIZ ve Hüseyin YILMAZ’ın kabirleri yapılacak listesinde olan Şehidimiz Raşit ÇAYIR’ın listelerimizde olmadığı, unutulduğu yada ihmal edildiğini öğrendik. Ailelerimiz gururlu dim dik ayakta ancak UNUTMAMAK […]
Çankırı - 2 Temmuz 2020 10:51 A A

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı (TÜGŞAV) Çankırı Şubesi olarak 26 Haziran Cuma günü Ilgaz ilçemizin kayıtlarda mevcut 22 Şehidimizden ilçemizde meftun ŞEHİT’lerimize yaptığımız ziyaretlerde, 3 Şehidimiz Yaşar YARICI, Recep YILDIZ ve Hüseyin YILMAZ’ın kabirleri yapılacak listesinde olan Şehidimiz Raşit ÇAYIR’ın listelerimizde olmadığı, unutulduğu yada ihmal edildiğini öğrendik. Ailelerimiz gururlu dim dik ayakta ancak UNUTMAMAK bizim görevimiz. Bu yolda her geçen gün daha fazla gayret ve azimle devam ediyoruz ve edeceğiz.

Bayrak direği olmayan yada zamanla yıpranmış ŞEHİT Mezarlarımızı görmek bizleri üzse de Sağolsunlar İlgili Devlet Büyüklerimizin bize olan destek ve teveccühleri ile kendilerine mevcut durumları arz ettiğimizde en kısa zamanda eksikliklerin giderilmesi adına hemen çalışmalar başlatılıyor. Bizlerde bu sebeple tanışmak ve ikili ilişkiler içinde Hizmetlerimizi daha güzel yerine getirmek için Ziyaretlerimizde Kaymakamlarımız, Belediye Başkanlarımız, Jandarma Komutanımız ve İlçe Emniyet Müdür ve Amirlerimizle tanışmaya gayret ediyoruz.

Çankırı mızın Koca Yüreklerinin desteği ile bu ziyaretlerimize devam edeceğiz. Ilgaz, Yapraklı, Kızılırmak, Eldivan, Korgun ilçelerimiz ve Şehir Merkez ve köylerindeki ŞEHİT ziyaretlerimiz tamamladık. ANKARA Cebeci Şehitliğine ki Kıymetlilerimizi yerinde Ziyaret ettik. Kurşunlu, Bayramören, Atkaracalar, Çerkeş, Şabanözü ve Orta ilçelerimizde meftun ŞEHİT’lerimizi de planlı bir şekilde ziyaretlerimize devam edeceğiz inşallah.

Siz değerli gönül dostlarımızın çevresinde Ziyaret edilmeyen kısmen unutulmuş Şehitlerimizin hatırlanması, anılması için listelerimize eklememize yardımcı olmanız amacıyla sizleri Şerefle misafir ederiz. Belediye arkası Paşabeyoğlu İş hanı 2.Noter yanı Vakfımıza çay içmeye bekliyoruz.

Selam ve Saygılarımızla.

Çankırı - 10:51 A A
BENZER HABERLER