reklam
reklam
DOLAR32,1921% 0.17
EURO35,0774% 0.27
STERLIN41,1700% 0.31
FRANG35,3678% 0.54
ALTIN2.427,19% -0,09
BITCOIN68.436,65-0.088
reklam

TÜGŞAV BAYRAM KUTLAMA MESAJI

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

Dernek Faaliyetlerimizin başlamasının 1.nci yıldönümünde gösterdiğiniz teveccüh ve destek ile; Çankırı içinden ve Çankırı dışından bu güne kadar bizleri yalnız bırakmayan Gönül Dostlarımız Can hemşerilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Gayemiz Gazilerimiz ve Şehit ailelerimizin aziz hatıralarını yüceltmek. Gazilik ve Şehitlik kavramlarının kutsallığını canlı tutmak ve bu kavramları yeni nesillere aşılamaktır.

Rengini Şehitlerimizin kanından alan AYYILDIZLI Albayrağ’ın altında gölgelenmekten gurur duyan Şehitlerimizin anılmasına ve Çankırı’mızda UNUTMADIK UNUTTURMADIK. ŞEHİTLER DİYARI adına layık olmak için gösterdiğimiz özveri zor günlerin dayanışma ruhu ile Çankırı ilimizde yapmış olduğumuz çalışmalarla küllerinden doğan BİR ÇANKIRI
olduğumuzu tüm TÜRKİYE ye göstermiş; daha çok hizmet ederek eksikliğin giderilmesi gerektiğini, giderilebildiğini öğrenmiş olduk.
Yeni bir Kurban Bayramının Heyecanı ile zor süreçten AYNI Ruh ve birlik,
beraberlik, dayanışma halinde Devletimizin bizlere uymamızı söylediği Temizlik Maske ve Mesafe kurallarına uyarak yeni günlerde Rabbimin izni ve keremi ile normale döndüğümüz sağlıklı günler dileriz.

Yüce Türk Milletimizin ve İslam Âlemi’nin Kurban Bayramı Mübarek, İfa edecekleri Kurbanları Kabul olsun inşallah.
Zorlu Virüs sürecinde Aile ve Çocuklarından uzak kalma pahasına mücadele örneği gösteren Sağlık çalışanlarımız, Emniyet ve Jandarma Personellerimizin ve siz Değerli Koca Yürekler Çankırı lı Hemşerilerimizin Kurban Bayramını en içten dileklerimizle Kutlarız. Rabbimden salgın hastalıklardan kurtulmayı sevdiklerinizle doya doya sarılabildiğimiz ve hasret giderebildiğimiz günlerde yeni bayramlara ulaşmayı diliyoruz.

ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİ VE GAZİLERİMİZ ADINA
TÜRKİYE GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ VAKFI ÇANKIRI ŞUBE BAŞKANLIĞI
ÇANKIRI ŞEHİT VE GAZİLER DERNEĞİ BAŞKANLIĞI

reklam

YORUM YAP