Açık
  • EURO
  • DOLAR

TRT’NİN DÜZENLEDİĞİ YARIŞMADA ÇAKÜ FİNALDE

Yönetmenliğini ve seslendirmesini Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü 1. sınıf öğrencisi Betül Çiçek’in yaptığı, Covid-19 nedeniyle aramızdan ayrılan ünlü yönetmen Kim Ki-Duk’un hayat hikâyesini anlatan “Sanatı Betimle” adlı televizyon programı, “Televizyon Yayıncılığı, Televizyon Programı” dalında TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda finale kaldı. ÇAKÜ Sinema ve Televizyon Bölümü Öğretim Görevlisi Salih Köse’nin proje […]
Eğitim - 10 Ağustos 2021 18:29 A A

Yönetmenliğini ve seslendirmesini Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü 1. sınıf öğrencisi Betül Çiçek’in yaptığı, Covid-19 nedeniyle aramızdan ayrılan ünlü yönetmen Kim Ki-Duk’un hayat hikâyesini anlatan “Sanatı Betimle” adlı televizyon programı, “Televizyon Yayıncılığı, Televizyon Programı” dalında TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda finale kaldı.

ÇAKÜ Sinema ve Televizyon Bölümü Öğretim Görevlisi Salih Köse’nin proje danışmanlığını yaptığı programın sunuculuğu ve kurgusunu 2. sınıf öğrencisi Mert Ennice, metin yazarlığını ise 1. sınıf öğrencilerinden Emre Taş, Nisa Nur Küsmen, Semra Eral ve Betül Çiçek üstlendi.

Sonuçların ilan tarihi ve ödül töreni tarihi TRT tarafından ayrıca belirlenerek  www.trtgeleceginiletisimcileri.com adresinden duyurulacaktır.

Eğitim - 18:29 A A
BENZER HABERLER